Kes on Valent

Valent OÜ asutamine jääb kaugesse 1991 aasta algusesse. Selle pika teekonna jooksul on olnud nii paremaid kui halvemaid aegu. 2019 a alguses vahetus Valendi omanik ja ettevõtte asutaja on nüüdseks auga väljateenitud pensionil.

Valendis on puhumas uued tuuled – oleme laiendanud oma tootevalikut ja kasutame erinevaid käsitöötehnikaid (tikkimine, viltimine, heegeldamine, pitskoed jne ) oma kudumite disainis.

Nii nagu käsitööoskused on tulnud emalt ja eelkõige vanaemalt ja loodetavasti suudan need edasi anda ka tütrele, nii kestavad ka meie kvaliteetsetest materjalidest oskuslikult valmistatud kudumid õige hoolduse korral põlvest põlve.

Kui siiani läks kogu toodang ekspordiks, siis nüüd sooviksime olla kättesaadavad ka kodumaal. Lisaks veebipoele on meie kudumeid võimalik näha ja ka proovida meie kontor/müügitoas Tallinnas, Kiisa 8. Palun oma tulekust eelnevalt teatada tel 5205001.

Me tunneme uhkust oma tootevaliku ja teeninduskiiruse üle. Kutsume sind jagame meie armastust naturaalse villase lõnga ja sellest disainitud kudumite vastu.

Leia oma lemmik mudel meie tootevalikust! 

PAKKIDE SAATMINE

TASUTA transport ostule üle 100 euro.

PARIM KVALITEET

Pikaajaline kogemus ja kvaliteetsed materjalid tagavad parima kvaliteedi.

PARIMAD PAKKUMISED

Soodsamad pakkumised suurematele kogustele.

TURVALINE TASUMINE

Toodete eest tasumine toimub turvaliselt Maksekeskuse vahendusel.